Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sterek pierwszy

Go down 
AutorWiadomość
Moyashi1
Admin
Moyashi1


Liczba postów : 792
Join date : 13/03/2012

Sterek pierwszy Empty
PisanieTemat: Sterek pierwszy   Sterek pierwszy EmptyPon Kwi 29, 2013 9:37 pm

Aj supołs, że będzie więcej. Jak się wymyśli. A tu będzie pierwszy post.

Soł. Na początku był Chaos, a że ja Chaosu chcę mniej…

1. Ktoś został zamordowany, więc Papa Stilinski bierze sprawę w swoje ręce, a Derek ma naprawdę, naprawdę kiepskie alibi, bo Stiles to gorzej niż morderstwo. I trochę to chujowe, jak trzeba się przekraść do Stilesa w nocy, oknem, i zastać przypadkiem szeryfa kiedyś tam. I nagle low for entajer lajf staje się trudniejsze. I to wcale nie jest tak, że zamierzam zrobić Derekowi jakąś kolejną ciężką traumę, bo Stiles może wyjść fałszywie pozytywny na jakąś fałszywą białaczkę, tylko po to, żeby narobić obojgu nerwów i skończyć happy endem. A w międzyczasie zmusić Dereka do podjęcia jakiejś pracy, bo zarabiać przecież trzeba. Najlepiej pracy wymagającej uśmiechu (boże, to gorzej niż Mistrz-Święty-Mikołaj).
2. AU, bo setki Artów z tumblra ze Stilesem-Łowcą kichającym robotę dla konkretnego wilkołaka są cacy.
3. AU z gifseta też było cacy. No bo jak Derek w garniturze, z papierami prawnika i wredny, uparty, cholernie inteligentny gówniarz (czy wspominałam o Dereku w garniturze?) rozprowadzający narkotyki, którego trzeba by wyciągnąć z bagna, najlepiej będąc w garniturze, to może być złe AU?
4. Nie ze ja mam za dużo tych gifsetowych AU, ale opętany Stiles, któremu Derek przecież nie zrobi krzywdy też był seksowny. A właściwie unieruchomiony, przerażony Derek był. I BAMF!Stiles. No. I Derek. Wspomniałam o bezradnym Dereku? (ogarnij się, Krata, to już syndrom ziemniaka)
Powrót do góry Go down
http://moyashi1.deviantart.com
 
Sterek pierwszy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hiddlesworth pierwszy
» Sterek drugi
» Sterek trzeci - hunter!Stiles

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Non OCet! :: Non OCet! :: Sterek-
Skocz do: